پارس کالابران ساینار

فریت بار مسافری به سیدنی

فریت بار مسافری به سیدنی

هرساله ایرانیان بسیاری به کشور استرالیا مهاجرت می کنند که تعداد زیادی از آنها در شهر سیدنی اقامت می کنند. ارتباطات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی مهاجران با ایران موجب شده مجموعه پارس کالابران به عنوان مجری خدمات بسته بندی و فریت بار به سیدنی بسیاری از نیازهای آنها را برطرف کرده و تبادلات روزمره میان ایران و سیدنی را انجام دهد.

با در نظر گرفتن حجم این تبادلات فرودگاه بین المللی سیدنی به عنوان یک مجموعه حمل و نقل هوایی در این شهر ایجاد شده است. گروه پارس کالابران مرسوله شما را از درب منزل یا محل کارتان تحویل گرفته و در صورت لزوم به شکل حرفه ای بسته بندی کرده و درنهایت پس از انجام امور گمرکی در فرودگاه امام خمینی (ره)، با کمترین هزینه بارنامه را صدور و آن را به شهر سیدنی ارسال می کند.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار مسافری به سیدنی

اگر شما جزء دسته افرادی هستید که قصد سفر یا مهاجرت به سیدنی را دارید برای انجام فریت بار، داشتن پاسپورت و بلیط الزامی است. اما اگر بخواهید برای اقوام و آشنایان خرده بار ارسال کنید نیازی به تهیه بلیط و پاسپورت نیست، زیرا مجموعه ما این مسئولیت را بر عهده گرفته و بدون نیاز به وجود این مدارک وسایل شما را به مقصد می فرستد.

برای ارسال خرده بار، کالای شما توسط افراد مجربی بسته بندی و به قسمت بار فرودگاه ارسال می شود. بنابراین نیازی به حضور شما نیست ولی در صورت تمایل می توانید در فرودگاه حاضر شوید. در ادامه تصویری از فرودگاه شهر سیدنی را ملاحظه می کنید:

فریت بار مسافری

چنانچه هدف شما تجارت اقلامی مثل صنایع دستی، فرش دستباف و غیره است باید علاوه بر مدارک شناسایی موارد دیگری را هم در گمرک ارائه دهید از جمله:

 • فاکتور فروش
 • کارت بازرگانی با معرفی نامه از شرکت برای ارسال بار تجاری به سیدنی
 • لیست بار موجود در بسته بندی شما یا Packing List

بارهای مسافری و تجاری به طور معمول پس از 5-4 روز به مقصد می رسند و این زمان در رزرو کتبی که پس از صدور بارنامه شما صادر شده و تحویل شما می شود، قید شده است. برای اطلاع از شرایط فریت بار مسافری به پرت می توانید می توانید مقاله ای را که در این باره آماده کرده ایم مطالعه کنید.

خدمات مختلف برای فریت بار مسافری به سیدنی

 1. بسته بندی تخصصی وسایل برای فریت بار به سیدنی: مهم ترین موردی که برای ارسال بار به کشور دیگر باید مد نظر قرار داد نحوه بسته بندی آن است. در صورتی که بسته بندی اصولی نباشد احتمال آسیب دیدن بار شما افزایش می یابد، به علاوه احتمال دارد از فرودگاه مبدا برگشت داده شود. توجه داشته باشید که شرکت های حمل و نقل هوایی خسارتی بابت آسیب دیدن بار شما نمی پردازند. برای بسته بندی اصولی بسته ها در هر وزنی با مواد استاندارد، می توانید از مجموعه پارس کالابران کمک بگیرید. اگر بسته بندی بار شما در جعبه های چوبی باشد حتما باید سم پاشی شود. زیرا در سیدنی اگر مدارک مربوط به سم پاشی همراه بارنامه نباشد بار مذکور در فرودگاه معدوم می شود.
 2. فریت اضافه بار مسافری به سیدنی: یکی از مسائل مسافران، محدودیت حمل بار در فرودگاه است. با توجه به اینکه هزینه فریت بار به سیدنی حدود 30% جریمه اضافه بار است پیشنهاد ما استفاده از سرویس فریت بار مسافری به سیدنی است. برای ارسال بار به سیدنی یک یک هفته الی 10 روز قبل از پرواز هماهنگی های لازم را با مجموعه ما انجام دهید. به این ترتیب هم در هزینه صرفه جویی کرده و هم از سلامت رسیدن بار خود اطمینان پیدا می کنید.
 3. فریت بار تجاری به سیدنی: اگر قصد تجارت کالاهایی مثل وسایل منزل، صنایع دستی و فرش دستباف به سیدنی دارید می توانید از خدمات فریت بار تجاری مجموعه پارس کالابران استفاده کنید. برای ارسال بار تجاری خود کافی است با ما تماس بگیرید تا با هزینه مناسب فریت بار شما انجام شود.
 4. فریت بار وسایل منزل به سیدنی: مجموعه پارس کالابران با داشتن تجربه تخصصی در زمینه بسته بندی می تواند برای فریت بار وسایل منزل به سیدنی شما را کمک کند. نوع بسته بندی برای جابه جایی لوازم منزل اهمیت زیادی دارد و یکی از خدمات این مجموعه آماده سازی لوازم شما برای فریت بار است.

سایر خدمات پارس کالابران برای فریت بار به سیدنی

 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سیدنی
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن  وسایل شما به سیدنی
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سیدنی با بهترین نرخ حمل بار به سیدنی و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

رعایت موارد مهم هنگام تحویل گرفتن بار در سیدنی

بعد از انجام فریت بار شما از ایران به فرودگاه سیدنی، کارمندان شرکت هواپیمایی در سیدنی با شماره تلفنی که در بارنامه قید کردید تماس می گیرند. بنابراین توجه داشته باشید که تلفن تان در دسترس باشد.

وقتی بارتان وارد سیدنی شد باید به بخش بار شرکت هواپیمایی مربوطه در فرودگاه بروید و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید. در این مرحله علاوه بر هزینه فریت بار به سیدنی باید مبلغی را برای ارائه این مدارک به شرکت هواپیمایی بپردازید.

در هر فرودگاهی هزینه های انبارداری، خدمات فرودگاهی و عوارض گمرکی باید توسط گیرنده کالا پرداخت شود. به طور معمول در هر فرودگاهی پس از 48 ساعت انبارداری، کالا باید ترخیص شود. بنابراین باید هزینه انبار داری به سیدنی را جداگانه بپردازید و این موضوع هیچگونه ارتباطی به مبلغ حمل بار به سیدنی در مبدا ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *