پارس کالابران ساینار

فریت بار به ملبورن

فریت بار به ملبورن

درباره ملبورن

ملبورن، پایتخت ایالت جنوب شرقی ویکتوریا، دومین شهر بزرگ استرالیا است و در سربندر خلیج فیلیپ قرار دارد. این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی استرالیا شناخته می شود. معماری آن متعلق به دوره ویکتوریا بوده و مراکز خرید فراوان، موزه گالری، تئاتر، باغ ها و پارک های بزرگی دارد.

ساکنان این شهر که حدود 4 میلیون نفر هستند فرهنگی بوده و علاقه زیادی هم به ورزش دارند. بهترین گزینه در استرالیا برای بازدید از حیات وحش در طبیعت بدون شک ملبورن است. این شهر با محیط های طبیعی و پارک های ملی محل زندگی حیواناتی از جمله کوالا، کانگورو، والابی، وامبت، طوطی تاج‌ دار و کوکابور است که نماد استرالیا به شمار می روند.

رویدادهای مهم ورزشی و استفاده از این شهر به‌ عنوان پایگاهی برای دیدن مناطق اطراف مثل Grampians National Park ،Great Ocean Road ،East Gippsland و بازدید از جزیره‌ فیلیپ برای دیدن رژه پنگوئن‌ها، ملبورن را دیدنی کرده است.

در مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ملبورن، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو پارس کالابران، با ارائه خدماتی مثل حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در کنار شما هستیم.

خدمات فریت بار به ملبورن

اگر برای سفر یا مهاجرت عازم ملبورن هستید و می خواهید بار خود را در هر مقیاس حجمی و وزنی، از بخش باربری فرودگاه امام خمینی (ره) با به صرفه ترین هزینه ممکن به فرودگاه ملبورن بفرستید کافی است انجام این امور را به مجموعه ما بسپارید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو پارس کالابران بار شما را در سلامت کامل و کوتاه ترین زمان ممکن به فرودگاه ملبورن ارسال می کند.

فریت بار مسافری به ملبورن

فرودگاه ملبورن، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به استرالیا ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می شود. خدمات بار شرکت ما به شرح ذیل است:

  • بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به ملبورن؛
  • حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به ملبورن؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر ملبورن؛
  • فریت بار تجاری به ملبورن.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ملبورن

اگر به عنوان مسافر عازم ملبورن هستید همراه داشتن بلیط و پاسپورت برای ارسال بار شما ضروری است. چنانچه هدف شما ارسال بار تجاری به ملبورن است باید این مدارک را برای تشریفات گمرکی همراه داشته باشید:

  • فاکتور فروش،
  • کارت بازرگانی یا معرفی نامه از شرکت برای ارسال بار تجاری
  • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اگر تاجری هستید که کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو پارس کالابران، با سابقه ای که در امور گمرکی دارد می تواند از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.

حضور مشتری برای ارسال بار به ملبورن در اکثر مواقع ضروری نیست. زیرا مجموعه پارس کالابران بار شما را از درب منزل،دفتر یا انبار تحویل گرفته و تا قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (ره) حمل می کند و امور گمرکی برای ارسال بار به ملبورن و حمل هوایی آن را انجام می دهد. همکاران ما بارنامه هوایی را با مناسب ترین هزینه ارسال بار به ملبورن صادر، و بعد از اخذ رزرو کتبی بار شما از شرکت هواپیمایی، آن را به همراه بارنامه به شما تقدیم می کند. در نظر داشته باشید که بارهای مسافری و تجاری معمولا 4 تا 5 روز بعد از ارسال از تهران به مقصد می رسند. اگر قصد سفر یا مهاجرت به سیدنی دارید برای اطلاع از شرایط فریت بار مسافری به سیدنی می توانید مطلبی را که در این باره آماده کرده ایم نیز مطالعه کنید.

خدمات هوایی برای فریت بار به ملبورن

  1. بسته بندی تخصصی بار: یکی از موارد مهم برای ارسال بار، نحوه بسته بندی است و اگر بسته بندی بار شما غیر اصولی باشد کارمندان قسمت باربری فرودگاه امام خمینی (ره) آن را قبول نمی کنند. در صورت پذیرش بار، اگر بر اثر اتفاق آسیبی به بار شما وارد شود شرکت هواپیمایی به دلیل بسته بندی نامناسب خسارتی به شما نمی پردازد. بنابراین بهتر است پروسه بسته بندی و ارسال بار به ملبورن را به مجموعه ما بسپارید تا توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی را انجام داده و برای حمل به مقصد آماده کنند. دقت داشته باشید که اگر از جعبه های چوبی برای بسته بندی استفاده می کنید باید سمپاشی شده و مدارک آن ضمیمه بارنامه شود. در غیر این صورت بار شما با هزینه خودتان در فرودگاه بین المللی ملبورن معدوم می شود.
  2. فریت اضافه بار مسافری به ملبورن: اگر قصد سفر به ملبورن دارید و وزن بار شما از مقدار مجاز بیشتر است، بهتر است از خدمات فریت بار استفاده کنید. با توجه به اینکه هزینه ارسال بار به ملبورن حدودا 30 درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است یک روش مقرون به صرفه محسوب می شود. برای استفاده از خدمات فریت به ملبورن یک هفته تا 10 روز قبل از پرواز هماهنگی های لازم را با مجموعه ما انجام دهید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت نیاز به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به ملبورن صادر شده و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.
  3. فریت بار تجاری به ملبورن: اغلب کالاهای صادراتی به ملبورن شامل مواد غذایی، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. اگر می خواهید بار تجاری به ملبورن بفرستید با ما تماس بگیرید تا از خدمات حمل زمینی بارتان به فرودگاه امام خمینی از هر نقطه تهران یا شهرستان ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام خمینی و همین طور استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ملبورن بهره مند شوید.

برای استفاده از خدمات فریت بار مسافری به ملبورن می توانید با ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “فریت بار به ملبورن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *