پارس کالابران ساینار

فریت بار مسافری به فرانکفورت

فریت بار مسافری به فرانکفورت

آشنایی با فرانکفورت

فرانکفورت پنجمین شهر بزرگ در کشور آلمان و بزرگترین شهر ایالت هسن (Hessen) است که یکی از ثروتمندترین مراکز اروپا، مرکز فرهنگ و ادبیات و همین طور محل قرارگیری بانک ها در آلمان شناخته می شود. می توان گفت فرانکفورت محل استقرار بانک مرکزی اروپا و مهم ترین شهر اقتصادی قاره اروپا است.

همچنین باید اشاره کرد به علت موقعیت مرکزی فرانکفورت، یکی از بزرگترین مناطق حمل و نقل اروپا شناخته شده و به همین دلیل فرودگاه فرانکفورت به سرعت گسترش یافته است.

یکی دیگر از شاخصه های فرانکفورت، برج های بلند و لوکس آن است که در کل اروپا زبانزد است. در مجموع فرانکفورت به دلیل وجود جاذبه های تاریخی، ساختمان های مدرن و پارک های سرسبز به علاوه تفریحات شبانه گسترده خود یک انتخاب مناسب برای سفر یا حتی مهاجرت به شمار می رود.

فریت بار مسافری به فرانکفورت

اگر شما هم در گروه کسانی هستید که تصمیم به مسافرتی طولانی یا مهاجرت به فرانکفورت را دارید سرویس ارسال بار به فرانکفورت یا همان فریت بار برای شما یک گزینه مناسب است. با استفاده از این سرویس می توانید بدون نگرانی از وزن و حجم وسایل خود، آنها را به راحتی به فرانکفورت فرستاده و در زمان مشخص آنها را در این شهر تحویل بگیرید.

فرودگاه فرانکفورت که اصلی ترین فرودگاه بین المللی این شهر است، مهم‌ترین پایانه پروازهای ایرلاین لوفت‌ هانزا است. وپ شما می توانید از طریق این شرکت هواپیمایی، به راحتی از ایران، ارسال بار به فرانکفورت را انجام دهید.

فریت بار به فرانکفورت

مواردی که هنگام فریت بار به فرانکفورت باید مد نظر داشته باشید عبارت اند از:

 1. شما باید چند روزی پیش از زمان پروازتان به قسمت فریت بار فرودگاه بین المللی مراجعه کرده تا بتوانید از خدمات فریت بار به فرانکفورت بهره مند شده و برای ورو بار به محوطه، مجوز لازم را اخذ کنید.
 2. بار و محموله خود را تا دایره ارزیابی و بازرسی گمرک حمل کرده تا بررسی و بازدید شود. در صورت تایید پته سبز گمرک برای شما صادر شده و باید به یکی از شرکت هایی که در حوزه حمل و نقل بین المللی فعالیت می کنند مراجعه کنید. به این ترتیب بارنامه و تگ بار برای بار و محموله شما صادر می شود. سپس مجددا به دایره فریت بار در فرودگاه مراجعه کرده تا تگ بار بر روی محموله و بار شما نصب شده و برای ارسال بار به فرانکفورت اماده شود.
 3. توصیه می کنیم به منظور انجام اقدامات اولیه برای فریت بار به فرانکفورت به صورت قانونی و دقیق و عدم ایجاد مشکل بهتر است از اول با یکی از شرکت های فعال در حوزه حمل و نقل بین المللی همکاری کنید.

در واقع خدمات شرکت پارس کالابران تمام نیازهای مشتریان شامل بسته بندی در مبدا، بارنامه و ارسال بار هوایی از طریق ایرلاین های معتبر دنیا، تا ترخیص بار در گمرک و تحویل در مقصد را در برمی گیرد. برای اطلاع از شرایط فریت مسافری به هامبورگ می توانید مقاله ای که در این رابطه آماده کرده ایم را مطالعه کنید.

محدودیت های ارسال بار به فرانکفورت

ارسال بعضی اقلام به آلمان و فرانکفورت محدودیت ها و ممنوعیت هایی وجود دارد که بهتر است قبل از بسته بندی بار با آنها آشنا شوید و سپس برای فریت بار به فرانکفورت اقدام کنید. برخی از این ممنوعیت ها عبارت اند از:

 • محصولات حیوانی: تمام محصولات گوشتی دودی شده، پخته شده، کنسرو شده، خشک شده یا موارد دیگر.
 • اقلام فاسد شدنی : غذاهای آماده، قارچ های وحشی، سبزیجات و کیمچی.
 • محصولات گیاهی : سبزیجات و میوه ها، دانه های زنده.
 • مکمل های غذایی : ویتامین ها، گیاهان دارویی، پودر پروتئین، اسیدهای آمینه و قرص های رژیمی.
 • قهوه، الکل، تنباکو، سیگار.
 • داروهای تجویزی و داروهای تفریحی.
 • اسلحه گرم و تفنگ های تقلبی از جمله ایرسافت، پینت بال و اسلحه های ماکتی.
 • مواد منفجره، ذرات معلق و مایعات قابل اشتعال.
 • محصولات تقلبی و دارای لوگو، نام تجاری تقلبی و علائم غیرقانونی.
 • مواردی که برای فروش مجدد یا مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است.
 • سکه و اسکناس تقلبی

جهت آگاهی بیشتر از محدودیت ها و ممنوعیت های فریت بار به آلمان می توانی به پایگاه TARIC مراجعه کرده و اطلاعات دقیق تری را در این باره به دست آورید.

هزینه فریت بار مسافری به فرانکفورت

این هزینه با در نظر گرفتن اندازه و وزن بار شما و همچنین مسیری که برای ارسال بار به فرانکفورت انتخاب می کنید تعیین می شود. همچنین مواردی مانند هزینه بسته بندی، بیمه، گمرک و ترخیص کالا هم روی مبلغ نهایی موثراند. اما با این حال میتوانید با همکاری بهترین شرکت های حمل و نقل بین المللی مثل شرکت پارس کالابران در هزینه های خود صرفه جویی کرده و فریت بار مسافری به فرانکفورت را با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی انجام دهید.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار به فرانکفورت

در صورتی که مقدار بار شما کم است و در واقع خرده بار به حساب می آید و قصد مهاجرت یا تجارت به فرانکفورت را دارید فریت بار به فرانکفورت یک گزینه مناسب برای شما محسوب می شود. برای انجام این کار شما نیاز به بلیط و پاسپورت دارید و در صورتی که بار شما تجاری است همراه داشتن فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ضروری است.

حضور فرستنده بار در بیشتر مواقع الزامی نیست. مجموعه وب سایت پارس کالابران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته و سپس حمل زمینی آن را به قسمت بار فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت حمل هوایی آن خواهد پرداخت. اما اگر شما تمایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد. اگر درباره فریت بار به فرانکفورت نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید در خدمت شما هستیم.

نوشته های مشابه