پارس کالابران ساینار

فریت بار به هامبورگ

فریت بار به هامبورگ

هامبورگ ؛ شهری اصیل با قدمتی بالا در اروپا

شهر هامبورگ، یک شهر اصیل و با قدمتی طولانی و جزء بزرگترین شهرهای آلمان است. این شهر از نظر تجاری و اقتصادی از زمان گذشته در آلمان و اروپا زبانزد بوده است. به علاوه بافت تاریخی این شهر موجب شده که به عنوان یک مرکز گردشگری و توریستی در آلمان شناخته شود. از این جهت فرودگاه هامبورگ هم از نظر تجاری و هم از نظر مسافری اهمیت بالایی دارد. برای اطلاع از شرایط و هزینه فریت بار به هامبورگ تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

رضایت مندی مهاجرانی که در هامبورگ سکونت دارند در حدی است که بیشتر آنها این شهر را به عنوان خانه اول خود حساب می کنند. هامبورگ همان گونه که یک شهر تاریخی، فرهنگی و تجاری است، یک شهر علمی نیز محسوب می شود. طیف گسترده ای از رشته های گوناگون از فلسفه تا پزشکی در دانشگاه های هامبورگ تدریس می شوند و به همین دلیل یک مقصد مناسب برای دانشجویان ایرانی است که هدف شان ادامه تحصیل در آلمان است.

خیلی از دانشجویانی که در هامبورگ زندگی می کنند، مایل اند تا هراز گاهی لوازمی را از ایران و از طرف خانواده های خود دریافت کنند. گاهی هم می خواهند هدایایی برای خانواده های خود ارسال کنند. شرکت پارس کالابران در هردو مسیر ارسال بار هوایی از تهران به هامبورگ و از هامبورگ به تهران، با بهترین سرویس ها در خدمت شماست.

مسافران و دانشجویانی که عازم شهر هامبورگ هستند برای حمل هوایی بار خود محدودیتی ندارند. برخی از لوازمی که می توانید به هامبورگ ارسال کنید شامل: پوشاک، مبلمان، کمد و بوفه، تخت، سرویس های چوبی، پیانو، فرش، ظروف، مواد غذایی، خشکبار، لوازم شخصی، کتاب و جزوات دانشجویی، برنج، کنسرو، غذاهای آماده با بسته بندی های تجاری و انواع خرده لوازم منزل هستند.

مراحل فریت بار به هامبورگ از فرودگاه امام خمینی

  • پذیرش و بسته بندی لوازم
  • صدور مجوز گمرکی و بارنامه هوایی
  • انبارداری

هزینه فریت بار به هامبورگ بر چه اساسی تعیین می شود؟

یکی از فاکتورهای موثر در تعیین هزینه فریت بار، حجم و وزن آن است. اگر نسبت حجم بارتان به وزن آن بیشتر باشد بار شما به صورت حجمی حساب می شود.

عامل بعدی در تعیین هزینه ایرلاین انتخابی شما برای فریت بار به هامبورگ است. برای مثال هزینه فریت بار شما به هامبورگ با شرکت ایران ایر، متفاوت از قیمت آن با ایرلاین قطری و یا لوفت هانزا می باشد. از آنجایی که زمان ارسال این ایرلاین ها با همدیگر متفاوت است ممکن است برای سرعت بخشیدن به فریت بار ایرلاین های خارجی را انتخاب کنید. برای اطلاع از شرایط فریت بار به شهر کلن می توانید مطلبی را که در این زمینه آماده کرده ایم مطالعه کنید.

مدارک لازم برای فریت بار به هامبورگ

برای جابه جایی بار خود تا هامبورگ باید مسافر یا تاجر باشید. اگر بار شما وزن و حجم زیادی نداشته باشد فریت آن به هامبورگ با هواپیما به صرفه تر است. در این حالت شما نیاز به پاسپورت و بلیط دارید.

اگر ماهیت بار شما تجاری است برای مثال فرش، مواد غذایی و صنایع دستی برای ارسال آن علاوه بر پاسپورت لازم است مدارک دیگری هم ارائه دهید از جمله:

  • فاکتور فروش
  • کارت بازرگانی
  • و پکینگ لیستفریت بار مسافری به هامبورگ

برای فریت بار مسافری به هامبورگ نیازی به حضور فرستنده کالا در فرودگاه و یا دفتر این مجموعه نخواهد بود. تمام مراحل ارسال کالا از درب منزل شما تا تحویل بار به قسمت بار فرودگاه توسط مجموعه وب سایت پارس کالابران انجام می شود. درنهایت بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به هامبورگ صادر شده و به همراه رزرو کتبی بار به شما تقدیم خواهد شد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری درباره مدارک لازم برای فریت بار دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

موارد مهم برای تحویل بار در هامبورگ

پس از انجام فریت بار از ایران به فرودگاه هامبورگ، کارکنان شرکت هواپیمایی در هامبورگ با شماره همراه قید شده در قرارداد تحت عنوان نام گیرنده تماس می گیرند. بهتر است شماره همراه دیگری هم به شرکت هواپیمایی اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن تلفن تان بتوانند با شما تماس برقرار کنند.

در صورتی که بار شما به مقصد رسیده باشد می توانید با مراجعه به قسمت بار هواپیمایی هامبورگ، بار خود را به همراه بارنامه و قبض انبار دریافت نمایید. توجه داشته باشید که شرکت های هواپیمایی مبلغی را بابت تحویل بارنامه از شما دریافت خواهند کرد و این مبلغ هیچ ارتباطی به مبلغ حمل بار ندارد. علاوه بر این مبلغ، مبالغی نیز همچون هزینه خدمات فرودگاهی، انبار داری و عوارض گمرکی نیز مازاد بر مبلغ حمل از گیرنده بار دریافت می گردد. طبعا عوارض گمرکی هامبورگ تحت تاثیر قوانین و ضوابط حاکم بر کشور آلمان است و از کشوری به کشور دیگر متفاوت خواهد بود. میزان عوارض گمرکی بسته به نوع و ارزش کالای شما متغیر است. حتی نحوه تعامل شما با ماموران گمرکی نیز در مقدار این مبالغ تاثیر گذار است.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “فریت بار به هامبورگ

نظرات بسته شده است.