پارس کالابران ساینار

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا

فریت بار به کانادا ، کشور کانادا با توجه به امکانات و تسهیلاتی که برای مهاجرین فراهم کرده مقصد و انتخاب نهایی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیلکرده می‌باشد. دانشگاه‌های با رتبه بالا، موقعیت‌های شغلی‌، امکان تجارت و بسیاری موارد دیگر از انگیزه‌های اصلی‌ این مهاجران می‌باشد. این کشور با داشتن مساحت زیادی که دارد دومین کشور پهناور از نظر خشکی شناخته می‌شود این کشور بین اقیانوس‌های آرام، اطلس و منجمد شمالی واقع شده است که پهناوری آن را دوچندان نمایان می‌کند، گرچه این کشور بعد از روسیه بزرگنرین کشور از نظر وسعت می‌باشد ولی از نظر جمعیت یک پنجم این کشور می‌باشد به طوری که بیشتر مناطق این کشور به دلیل سرمای هوا خالی از سکنه می‌باشد.

این کشور را یکی از مهاجر پذیرترین کشورها به دلیل مهاجرت بالای افرادی که به دنبال موقعیت شغلی و زندگی بهتری می‌باشند می‌شناسند، افرادی که به این کشور مهاجرت می‌کنند اغلب با استفاده از هواپیما اقدام به ارسال لوازم زندگی روزمره نیز می‌نمایند و از فریت و فریت بار به کانادا بعنوان ابزار کمکی برای زندگی در کانادا استفاده می‌نمایند که این خود نمادی از کارایی فریت بار و ارسال بار مسافری می‌باشد.

نکات ضروری فریت بار به کانادا

همانطور که پیش‌تر ذکر کردیم، بیشتر افرادی که دوست دارند به کانادا سفر کنند تمایل دارند لوازم جانبی بیشتری از جمله وسایل شخصی مانند کیف، کفش و لباس یا لوازم خانگی مانند تلویزیون، مبلمان، شکستنی و چینی داشته باشند. همراه خود را به این کشور ببرید باید یه یک سری نکات توجه داشته باشید.

کشو کانادا دارای شهرهای بزرگ و زیبایی است که از مهمترین آنها می‌توان به رانتو، ونکوور، مونترال، کلگری، ادمونتون و … افرادی که قصد سفر یا مهاجرت به کانادا را دارند، پس از گذراندن مراحل ویزا برای ورود به کشور، مطمئنا خانه دارند وسایلی که برای آنها مهم است و همچنین وسایل شخصی که دوست دارند با خود به کانادا ببرند. شرکت‌ها پارس کالابران ساینار برای کمک به حمل اثاثیه خود به کانادا تجربه بالایی دارد و گزینه ی مناسبی می باشد.

رعایت برخی نکات بسیار مهم در ارسال بار به کانادا ( فریت بار به کانادا )

همانگونه که در بالا به آن اشاره کردیم بیشتر کسانی که دوست دارند به کشور کانادا سفر کنند تمایل دارند لوازم بیشتری از جمله لوازم شخصی خود مانند کیف و کفش و البسه مربوط به خود و یا لوازم منزل از جمله پیانو , مبلمان , ظروف شکستنی و چینی را همراه خود به این کشور را همراه خود داشته باشند . برای اینکه بتوانید تمامی وسایل و یا لوازم محبوب خود را به مقصد خود صحیح و سالم منتقل کنید می توانید با شرکت پارس کالابران ساینار تماس بگیرید تا مشاوران این شرکت همه ی مراحل ارسال بار از کشور ایران را به تمامی شهر های کانادا را برای شما توضیح داده و خدمات خود را با افتخار برای شما رائه دهند .

اعلام بار به گمرک کانادا و پرکردن فرم دیکلریشن ( فرم مخصوص بار شما ) پر کردن این فرم برای ارسال بار به کانادا الزامی است . را یکی از موارد قوانین انتقال دادن بار و یا اثاثیه ی منزل یا هر وسیله ی دیگری به کشور کانادا می باشد . پس تمامی کسانی که قصد مهاجرت و یا مسافرت به کشور کانادا را دارند مجاز هستند که اسباب و اثاثیه ی خود را بدون پرداخت هیچ گونه عوارضی و به مدت ۴ سال بین ایران و کشور کانادا فریت بار کنند . مشاوران و کارشناسان فریت بار PKS آمادگی خود را برای کسب اطلاعات بیشتر مسافران اعلام می دارند . به همین جهت می توانید با ما در تماس باشید .

یکی از مواردی که مسئله ارسال بار به کانادا مربوط است اینکه مسافران باید به این نکته توجه داشته باشند که زمانی که به یکی از شهرهای کانادا باری را ارسال می کنند قبل از ارسال به مسافران و یا مهاجران به این کشور یک پکینگ لیست و بارنامه ای صادر می شود که نگه داشتن آنها تا پایان یافتن مراحل ارسال نزد خود ضروری است . بار ارسال شده به کشور کانادا در انباری فرودگاه به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای به مدت ۴۸ ساعت نگهداری می شود .

گیرنده ی بار موظف است در این مدت زمان ( ۴۸ ساعت ) برای ترخیص بار اقدامات لازم را انجام دهد . با این حال اگر در مدت زمان تعیین شده ( ۴۸ ساعت ) نسبت به ترخیص بار اقدامی صورت نگرفته باشد , بر اساس وزن و حجم بار ارسالی برای نگهداری آن بیشتر از ۴۸ ساعت گیرنده ی بار متحمل هزینه ای بار به منظور نگهداری آن خواهد شد و هزینه ی آن را باید پرداخت کند .

خدمات بسته بندی بار

اصطلاحاً به باری که کمتر از یک کانتینر باشد، خرده بار می گویند. معمولاً بسیاری از فریت بارها در دسته خرده بار قرار دارند. این لوازم باید توسط پرسنل شرکت های خدمات هوایی، بسته بندی شوند. نکته مهم این که ، هرگز خودتان کار بسته بندی را انجام ندهید.
چرا که قوانین بین المللی و سخت گیرانه ای در خصوص بسته بندی بار هوایی وجود دارد. لوازم باید توسط شرکت های معتبر و با کارتن آنها بسته بندی شده و مهر شرکت نیز بر روی لوازم حک شود تا اجازه ورود به کانادا را داشته باشد.
برای اینکه  بار بسته بندی شده موقع چیدمان در هواپیما مشکل ایجاد نکند، برخی از آن ها را بر روی پالت های پلاستیکی قرار داده و کاملاً فیکس می کنند. به این ترتیب لوازم به راحتی روی یکدیگر چیده می شوند. ما در شرکت پارس کالابران ساینار نیروهای مجرب و بسته بندی های مطمئن در اختیار داریم که بسته بندی لوازم منزل جهت مهاجرت را انجام می دهند.

هزینه ارسال بار به کانادا را به صورت تفکیک شده بگیرید

دقت کنید  که تا جای ممکن تمام هزینه ها را به صورت تفکیک شده از شرکت ها بگیرید. برای مثال بپرسید که در چه مرحله ای چه هزینه ای بایستی پرداخت کنید. هزینه فریت بار به کانادا چه با کشتی و چه به صورت هوایی قطعا دارای هزینه های خرد هست. برای مثال هزینه بیمه، هزینه حمل در ایران، تشریفات گمرکی، هزینه های مقصد و …. پس دقت کنید که هزینه ارسال بار به کانادا تنها مربوط به فریت بار در کارگو فرودگاه امام خمینی نیست و شامل هزینه های دیگری هم هست.

اینکه بدانید در کل هزینه ها مثلا 1000 دلار خواهد شد شیوه درستی نیست و بهتر است بدانید در چه مراحلی چه هزینه ای از شما دریافت میشود.

هزینه ارسال بار به کانادا (فریت بار به کانادا) بر اساس شهر مقصد، حجم و وزن بار و نوع ایرلاین متفاوت می‌باشد
۱)نرخ وزن باربر اساس وزن محاسبه می‌شود:

A)وزن پایین تر از ۴۵ کیلوگرم
B)وزن بین ۴۵ تا ۱۰۰ کیلوگرم
C)وزن بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم
D)وزن بالای ۵۰۰ کیلوگرم
۲)نکته مهم در فریت بار به کانادا: هر چه وزن بار بیشتر بشود تعرفه حمل (فریت بار) کاهش می‌یابد.

۳)بارنامه در دفتر شرکت پارس کالابران ساینار مستقر در فرودگاه امام خمینی صادر می‌شود.

۴)قبل از تصمیم به انجام هر یک از مراحل فوق(فریت بار به کانادا) با مشاوران مجرب ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “فریت بار به کانادا

نظرات بسته شده است.