پارس کالابران ساینار

فریت بار به کلن

فریت بار به کلن

درباره کلن

کلن جزء شهرهای زیبای کشور آلمان است و به خصوص رود لاین که از میان این شهر می گذرد زیبایی این شهر را دو چندان کرده است. کلن چهارمین شهر بزرگ در ایالت نوردراین آلمان است. جالب است که بدانید تقریبا تمام شهرهای آلمان پیشینه تاریخی دارند و شهر کلن نیز از این قاعده مستثنی نیست و بیش از 2000 سال قدمت دارد. این شهر در مرکز اروپا و در غرب آلمان قرار گرفته است و با کشورهای بنلوکس (اتحادیه :هلند، بلژیک، لوکزامبرگ) همسایه می باشد.

فریت بار مسافری به کلن

یکی از مسائل مهم برای مسافران و مهاجران کلن که خود را برای سفر به این شهر آماده می کنند فریت بار به کلن است. شرکت خدمات فریت بار پارس کالابران ساینار مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد.

اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا کلن آلمان را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید.

فریت بار مسافری به کلن

خدمات مختلف مجموعه ما در زمینه فریت بار شامل:

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر کلن؛
 • حمل اضافه بار مسافری به کلن؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر کلن؛
 • فریت بار تجاری به کلن.

بسته بندی بار مسافری برای ارسال هوایی به کلن

یکی از مسائل مهم برای بیشتر مسافران صدمه ندیدن بارشان در طول مسیر کلن است. مجموعه فریت بار و حمل بار هوایی پارس کالابران با خدمات حرفه ای در زمینه بسته بندی و استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه برای بسته بندی لوازم شخصی، منزل و … و بهره مندی از پرسنل مجرب در حوزه بسته بندی تا امروز خدمات با کیفیتی را برای شهروندان ایرانی که قصد مسافرت طولانی مدت یا مهاجرت به شهر کلن را داشته اند ارائه کرده است.

در ادامه روند انجام فریت بار را برای شما تشریح می کنیم:

 1. بسته بندی همه لوازم منزل از جمله ظروف شکستنی، کتابخانه، البسه و … در مکان مورد نظر مشتری و ارسال بار به شکل استاندارد
 2. بارگیری برای فریت بار
 3. انجام تشریفات گمرکی با حضور یا عدم حضور مسافر: بعضی از مشتری ها ترجیح می دهند که شخصا همراه کارشناس فریت بار برای انجام امور گمرکی به فرودگاه بروند. اما تعدادی از مشتریان هم ترجیح می دهند همه امور را بر عهده شرکت فریت بار بگذارند. انتخاب با خود مشتری می باشد زیرا هدف شرکت ما جلب رضایت مشتری می باشد.
 4. پالت بندی محموله: پس از انجام تشریفات گمرکی برای جلوگیری از آسیب احتمالی به بار، در صورت لزوم آن را پالت بندی می کنند.
 5. اخذ بارنامه: مجموعه فریت بار پارس کالابران، در کوتاه ترین زمان ممکن و با مناسب ترین نرخ، مسئولیت اخذ بارنامه شرکت های هواپیمایی را بر عهده می گیرد. شرکت های هواپیمایی امارات ،ترکیش ایرلاینز ،لوفتهانزا و … خدمات حمل بار هوایی به فرودگاه کلن را انجام می دهند.

مراحل فریت برای ارسال بار هوایی به کلن

پس از مشخص کردن زمان بسته بندی بار مسافری گروه بسته بندی همراه با کلیه لوازم و تجهیزات لازم به محل بار یا منزل مشتری می روند. همه وسایلی را که مشتری می خواهد با خود به کشور مقصد ببرد با رعایت اصول و استانداردهای بین المللی فریت بار بسته بندی می کنند. در ادامه همه وسایل را براساس جنس آنها جداسازی کرده و در کارتن های ویژه فریت بار که آرم شرکت روی آنها درج شده قرار می دهند.

 • پالت بندی کارتن ها

پس از جابه جایی وسایل در کارتن های مخصوص به منظور یکپارچه شدن بار همه آنها را روی پالت های پلاستیکی قرار می دهند. بارگیری با کمک لیفتراک دستی به راحتی انجام می شود. به این ترتیب هیچ نوع خسارتی به بار مسافر وارد نشده و با امنیت بالایی حمل و نقل آن انجام می شود.

 • انتقال بار به فرودگاه

پس از بارگیری وسایل بسته بندی شده به فرودگاه منتقل می شوند. در این مرحله کارشناس شرکت برای انجام تشریفات فرودگاهی و امور گمرکی برای صدور بارنامه اعزام می شود.

 • صدور بارنامه و ارسال بار

پس از پایان تشریفات فرودگلاهی و امور گمرکی از طرف یکی از شرکت های هواپیمایی در فرودگاه امام خمینی (ره) صادر و بار برای ارسال رزرو می شود.

 • تسویه حساب و ارسال بار

هزینه فریت بار به کلن پیش از ارسال باید به طور کامل توسط مشتری پرداخت شود. وزن نهایی بار براساس صدور بارنامه اعلام می شود و مبلغ لازم برای هر کیلو بار هوایی که پیش از این از طرف شرکت به شما اعلام شده برای کل بار اعمال می شود. پس از واریز هزینه به حساب شرکت درنهایت بار به شهر کلن فرستاده می شود.

 • هزینه فریت بار مسافری به کلن

یکی از اصلی ترین دغدغه مسافران زمانی که می خواهند برای مدت زمان طولانی به مسافرت به شهر و کشور دیگری بروند داشتن اضافه بار است. این اضافه بار نیز برای هر فردی ضروری است و باید همراه خود ببرد. اما تنها وجود اضافه بار نیست و هزینه ای که باید برای ارسال آن بپردازد نیز دغدغه فکری هر مسافر است.

باید توجه داشته باشید که برای تعیین نرخ و هزینه فریت بار بازه بارها به صورت زیر تقسیم خواهد شد:

 • وزن ۴۵ کیلو گرم
 • وزن ۴۵ تا ۱۰۰ کیلو گرم
 • وزن ۱۰۰ تا ۳۰۰ کیلو گرم
 • وزن ۳۰۰ کیلو گرم و بیشتر

هر کدام از بازه های بالا هزینه فریت متفاوتی دارد و هر چه بار شما بیشتر می شود هزینه ارسال بار نیز در این بازه ها می شکند. بهتر است برای ارسال بار وزن بارتان را به ۱۰۰ کیلو برسانید چرا که هزینه ارسال بار ۴۵ کیلو گرم و زیر ۱۰۰ کیلو گرم خیلی بیشتر از ۱۰۰ کیلوگرم می باشد. اگر می خواهید از شرایط فریت بار مسافری به هامبورگ مطلع شوید می توانید مقاله ای که در این باره آماده کردیم مطالعه کنید.

چه مدارکی برای فریت بار مسافری به کلن لازم است؟

در صورتی که شما قصد مهاجرت دارید و هدف از فریت بار ارسال لوازم منزل تان است و یا می خواهید برای بستگان خود لوازمی را بفرستید نیاز به بلیط و پاسپورت داشته و چنانچه تاجر یا بازرگانی هستید که قصد ارسال کارگو به شهر کلن را دارید علاوه بر موارد ذکر شده ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی ضروری است.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “فریت بار به کلن

نظرات بسته شده است.