پارس کالابران ساینار

بسته بندی بار خارجی

بسته بندی بار خارجی

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″ shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_link_target=”_self” column_shadow=”none” column_border_radius=”none” width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” overlay_strength=”0.3″ column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]

بسته بندی بار خارجی

یکی از مواردی که برای ارسال بار به خارج رعایت اصول بسته بندی بار خارجی می باشد. اولین نکته در بسته بندی بار ارسالی ایمنی است. استحکام ، عایق­ بندی ، وزن و ضخامت بسته بندی در شرکت پارس کالابران ساینار با توجه به نکات ایمنی و سلامت کالاهای ارسالی و همچنین کاهش هزینه ها و افزایش بازدهی انجام می شود.

 

[/vc_column_text][vc_column_text]

نکات بسته بندی

استحکام ، عایق­ بندی ، وزن و ضخامت بسته بندی توسط تیمِ کنترل کیفی شرکت پارس کالابران ساینار در حین فرایند بسته بندی و پیش از ارسال دو بار چک می شود.

بسته­ بندی مولفه ضروری هر نوع کالای ارسالی است که بر ایمنی و هزینه ­های بارتاثیرگذار است.

مسئولیت بسته بندی بارهای ارسالی همیشه بر عهده شرکت ارسال کننده است و باید تضمین کند بسته ­بندی در سفرهای بین ­المللی آسیبی نمی بیند.

بسته­ بندی باید متناسب با جایگاه بار دستگاه‌ها یا ماشین­ های بارگیری باشد تا استفاده از کانتینرها،کامیون ها پالت های چوبی و یا سایر اشکال حمل بار بهینه شود.

در مرحله تخلیه بارها (از کانتینرها یا پالت ها ) افرادی که در بنادر و فرودگاه ها مسئول این کار هستند، ابتدا به بسته­ بندی آن مراجعه می ­کنند تا اطلاعاتی راجع به نحوه برخورد با بار بهدست آورند.

بطور مثال ممکن است بارها ظرف های شیشه ای آزمایشگاهی باشند که باید بسیار با احتیاط حمل شوند و اینها مواردی است که باید روی بسته بندی لحاظ شود.[/vc_column_text][vc_column_text]

ویژگی های یک بسته بندی درست

بسته بندی ویترین کار ماست. ما در پارس کالابران ساینار همواره اهمیت ویژه ای به بسته بندی می دهیم و تلاش ما اینست که این کار به بهترین شکل ممکن انجام شود .

یک بسته بندی مناسب باید حاوی دستورالعمل­ ها و سایر اطلاعات جابجایی باشد و شامل موارد ذیل باشد :

  • ابعاد و اندازه متناسب با کانتینرها و پالت ها داشته باشد.
  • نوع و جنس ماده اولیه سازنده بسته از کیفیت لازم برخوردار باشد.
  • ایمنی کالای درون خود را تضمین کند( ضربه و فشار را به داخل بسته منتقل نکند .)
  • باعث تغییرات فیزیکی و شیمیایی در بارها  نشود.
  • بهتر است از موادقابل بازیافت استفاده شود.
  • به کمک آن بتوان روش های ارسال در مقصد را مکانیزه کرد.
  • دارای تعادل پایدار باشد و به آسانی واژگون نشود.
  • بسته خالی به عنوان عامل یادآوری ایفای نقش نماید و شکل ظاهری آن قابل استفاده تبلیغاتی باشد(چاپ لوگو  بر روی بسته بندی می تواند مفید باشد).

[/vc_column_text][vc_column_text]

خدمات بسته بندی بار خارجی پارس کالابران ساینار

شرکت ما با سابقه طولانی در خدمات بسته بندی و دارای کادر مجرب سعی بر آن دارد تا بهترین و ایمن ترین خدمات بسته بندی را ارايه دهد و برای این خدمات می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.